KONTAKTY

NEO-CONCEPT s.r.o.
Galvaniho 12C
821 04 Bratislava
tel: +421 944 621 508
napíšte nám

AKO NAKUPOVAŤ
AKO NAKUPOVAŤ

Nákup v našom internetovom obchode je ako prechádzka farebnou záhradou.

Zákazníci bez registrácie majú možnosť len prezerať produkty a ich farebné variácie. Ak si z našej ponuky produktov a ich farebných odtieňov vyberiete a chcete zistiť cenu Vami vybraného produktu, prejdite k REGISTRÁCII

Krok 1- REGISTRÁCIA

Nákup v našom internetovom obchode je možný len pre registrovaných zákazníkov. Zvoľte v pravom hornom rohu „Nová registrácia“, vyplňte údaje: e-mailová adresa, zadajte heslo a zaregistrujte sa.

Po úspešnom zadaní Vašej registrácie, Vám bude zaslaný e-mail na Vami zadanú e-mailovú adresu, v ktorom dokončíte svoju registráciu. Do 24 hodín od potvrdenia Vašej registrácie bude Vaša registrácia aktivovaná, čím získate aktívny prístup s možnosťou objednať si Vami vybraný produkt.

  Ak sa stane, že Vaše prihlasovacie meno a heslo nie je správne, alebo ste ho zabudli, zvoľte voľbu "Zabudol som heslo" a systém automaticky vygeneruje nové heslo a zašle ho na e-mailovú adresu zadanú pri registrácii. V prípade problémov s registráciou nám napíšte na adresu: info@dekorativne-natery.sk, alebo nás kontaktujte cez online chat.

Krok 2 - PRIHLÁSENIE

Po obdržaní e-mailu o aktivovaní Vašej registrácie sa môžete prihlásiť.

Krok 3 – OBJEDNÁVKA

V ľavej časti webovej stránky sa nachádza panel "PRODUKTY". Vyberte si produkt a požadovaný farebný odtieň. Kliknite na „Zobraziť produkt“, vyberte Plochu v m2  a zvoľte požadované balenie v m2 a kliknite na "OBJEDNAŤ" 

 Zadajte spôsob dopravy a spôsob platby, skontrolujte a potvrďte objednávku "KÚPIŤ" 

Pre dokončenie objednávky je potrebné vyplniť povinné údaje potrebné pre spracovanie Vašej objednávky. Skontrolujte ešte raz svoju objednávku a dokončite objednávku "ODOSLAŤ OBJEDNÁVKU"  Na Váš e-mail je zaslané potvrdenie o prijatí objednávky.

Ak ste zvolili spôsob dopravy na doručenie kuriérom s platbou na dobierku, bude Vám dodaný na adresu uvedenú vo Vašej objednávke. Platbu kuriérovi je možné realizovať len v hotovosti pri prevzatí zásielky.

Informáciu o stave Vašej objednávky a termíne dodania kuriérom obdržíte mailom.

Pre osobný odber  v sklade VALPAINT na adrese Stará Vajnorská 15, Bratislava  je možná platba bankovým prevod na účet alebo platba online platobnou kartou.

Informáciu o stave Vašej objednávky a termíne osobného odberu obdržíte mailom ihneď po pripísaní platby na náš bankový účet.